• تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
   تعداد بازدید: 1366
   برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیرعامل بیمه سینا با مدیران و کارکنان معاونت مالی و اقتصادی
   نشست هم‌اندیشی مدیرعامل بیمه سینا با مدیران و کارکنان معاونت مالی و اقتصادی روز سه‌شنبه 16 مهرماه 1398 در سالن کنفرانس ستاد مرکزی برگزار شد.

   در ابتدای این نشست، عبدالامین خدائی‌نساج معاون مالی و اقتصادی و حسین دربانیان مدیر مالی گزارشی از عملکرد معاونت مالی و اقتصادی ارائه دادند و فعالیت‌های انجام‌شده در این حوزه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

   در ادامه این نشست، دکتر رضا جعفری مدیرعامل بیمه سینا در سخنان خود از زحمات و تلاش‌های کارکنان حوزه معاونت مالی و اقتصادی در انجام وظایف محوله و همکاری در پیشبرد اهداف و استراتژی‌های اقتصادی این شرکت، تشکر و قدردانی کرد.

   ایشان در ادامه صحبت‌های خود روی متمرکزسازی حساب‌های پرداخت و دریافت و همچنین بستن و کاهش حساب‌های غیرضروری، تعبیه زیرساخت‌های لازم جهت نظارت هوشمند الکترونیکی در حوزه مالی، لزوم مدیریت نقدینگی و همچنین پیگیری وصول مطالبات تأکید داشتند و در این حوزه‌ها راهکارها و رهنمودهای خود را ارائه دادند.

   همچنین وی در پایان از همه کارکنان و مدیران حوزه مالی و اقتصادی درخواست کرد که همواره سه اصل مهم امانتداری، صداقت و شفافیت را سرلوحه فعالیت‌های‌شان قرار دهند.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: