• تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
   تعداد بازدید: 1209
   بیمه سینا در چهاردهمین سال تأسیس، هویت برند خود را بازطراحی کرد.
   راب جانوف طراح لوگوی اپل اولین پروژه‌ی خود را با مشارکت همکار ‌ایرانی خود به پایان رساند. طی این پروژه بیمه سینا در چهاردهمین سال تأسیس، هویت برند خود را بازطراحی کرده است.
   راب جانوف طراح لوگوی اپل اولین پروژه‌ی خود را با مشارکت همکار ‌ایرانی خود به پایان رساند. طی این پروژه بیمه سینا در چهاردهمین سال تأسیس، هویت برند خود را بازطراحی کرده است. امین شیرکانی مدیرعامل بیمه سینا با اعلام این خبر در پاسخ به چرایی این تصمیم مطرح کرد: «مجموعه‌ی ما در ادامه بروز رسانی ساختار سازمان و فرآیندهای ارائه خدمات خود و به منظور بهبود بسترهای ارتباطی با مشتریان و مخاطبان، هویت بصری بیمه خود را به روز کرده است. ما در طراحی هویت جدید بیمه سینا به دنبال آن بودیم تا تصویری متناسب با جایگاه و رویکردهای جدیدمان را ارائه دهیم و ظاهر مجموعه را مطابق سلیقه‌ی امروز مخاطب تعریف کنیم. در این پروژه راب جانوف طراح لوگو اپل (Apple) به عنوان مدیر طراحی در کنار ما بوده است و تلاش شده تا هویتی ایرانی و در عین حال مطابق با استانداردهای روز جهان برای این شرکت طراحی شود.»
   با پایان یافتن آخرین مراحل حقوقی ثبت لوگوی جدید، روز سه‌شنبه ۲۸ شهریورماه از هویت بصری جدید بیمه سینا با حضور مدیران صنعت بیمه‌ای کشور و خبرنگاران و متخصص امر رونمایی می‌شود.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: